Arkadaşlık Sohbet Sitelerini Seçerken Dikkatli Olmalıyız

13 March 2020

Erişilebilir bir ton on-line ilişki web sitesi vardır. Bazıları ücretsiz, bazıları ise çok pahalı. Hangisini seçmelisin? Bir site seçtiğinizde çözme faktörü ne olmalıdır? Tüm web siteleri aynı şekilde oluşturulmaz ve birkaçı gerçekten kötü kokar. Bir web sitesine girmenize ve bunun tam bir zaman ve / veya para kaybına dönüştüğünü öğrenmenize gerek yoktur. Hangi ilişki sitelerinin uygulanacağını seçerken, düşüncelere uygun bazı faydalı öneriler.

Siteleri tamamen demografik bilgilere göre seçebilirsiniz. Sadece Asyalı insanlar veya sadece Afrikalı Amerikalılar için web siteleri var. Kinky insanlara veya çok laik olmayanlara hitap eden web siteleri vardır. Temel web sitelerinin çoğu bu tür alanlara hitap, ancak muhtemelen peşinde veya tadı aslında belirli bir tür niş web siteleri sizin için daha iyi bir tercih olabilir.

Bir alan adında aşırı miktarda zaman veya nakit harcamadan önce araştırmanız gereken sonraki husus, bireylerin etkileşim kurmasına nasıl izin verdikleridir. Bazı web siteleri, herkese açık olmayan dokunma bilgilerini diğerleriyle aynı anda ifşa etmenize yardımcı olur. Bazı siteler e-posta adresinizi profilinize bile gönderebilir. Hotmail veya Google gibi bir yerde açılmamış bir elektronik posta hesabı oluşturmadığınız ve yalnızca mahkeme web sitesi için kullanmadığınız sürece bu tür web sitelerine karşı çıkmanızı tavsiye edebilirim. Gerçek kişisel e-postanızı asla herkesin görmesi için bir profile koymayın. Bu en etkili aptalca ve tehlikeli değil, ancak spam gönderenler, istemediğiniz bok postalarını size gönderecek olan şeyleri ararlar. Gerçek elektronik posta adresinizi yararlanabileceği her yere yerleştirmek mantıklı değildir.

Başka bir büyük ilgi ne kadar online web sitesi size değer olacaktır. Siteler ay ile uyumlu olarak ücretsizve yığın kitleler arasında değişir. PlentyofFish gibi sabitlenmemiş bir tane ile başlamanızı tavsiye ederim. Aslında orada bolca tatmin oldu ve hiçbir şekilde bir kuruş ödedi. Başka bir şey değilse, aylık kulüp gerektiren bir web sitesine gitmeden önce orada becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Gevşek bir sitenin dezavantajı, gerçek bir uyum konusunda ciddi olmayan daha fazla insan olabilir. Sonuçta web sitesine katılmak için hiçbir şey ödemediler. Bir ödeme sitesi seçerseniz, önce onu kontrol ettiğinizden emin olun. Dikkate değer bir yol, daha önce belirli bir web sitesini çevrimiçi kullandıklarını biliyorsanız, bir arkadaşı davet etmektir. İstatistikler, Amerikalıların% 30'undan fazlasının son birkaç yıl içinde bir çevrimiçi ilişki web sitesi kullandığını söylüyor. Bu yüzden çok iyi bir tavsiye almak çok zor olmamalı.

Doğru siteyi aradığınızda, bir dokunuş araştırması gerekir. Ancak bu tavsiyelere uymanız durumunda, size çok benzeyen çok sayıda insan olduğunu göreceksiniz. Uluslararası on-line randevu içindeki başarı her zaman zor değildir, sadece birkaç dayanıklılık gerektirir.