Online Arkadaşlık Sitelerinde Başarılı Olmak İçin Basit Öneriler

13 Mart 2020

Çevrimiçi mahkemede, özellikle insanlarla sohbet üzerinden konuşabilmek için daha büyük bir hit olmak ister misiniz? Sohbet, insanlarla konuşmak ve onları tanımak için çok ünlü bir yöntem olarak ortaya çıktı. Günümüzde önemlidir insan 5 veya 6 yıl önce olduğu gibi sohbet odalarına gitmiyor. Bunun yerine Yahoo Messenger, AOL Instant messenger veya Skype gibi bir konuşma yapabilirisi üzerinden tanıdığı veya tanımak istediği insanlarla sohbet ediyorlar. Çok uzun zamandır çok sayıda insanla konuşmanın günleri ve tam burada insanlar birer birer çalışma zamanları var. Sorunların kamuya açık olmayanları çok hızlı alabilmeleri nedeniyle bu bir sorun olabilir. Bir başarılı sohbet üzerinden bilgi edinmesinde nasıl başarılı olabilirsiniz?

Her şeyden önce, sizin insanın chat yoluyla yeni insanlarla tanışmaktan endişe edilmiştir gerçeği hakkında konuşalım. Bu korkular pek çok durumda tamamen asılsız değildir, çok gerçek bir meydan okuma olabilir. Artık bazı kolay politikalara uymuyunuz, insanlarla internette buluşmak riskli olabilir. Diğer arkadaşlar, kurallara uyursanız, çevrimiçi arkadaşlık, çevrimdışı kurmadan daha riskli değildir. Ana kural, kamuya açık olmayan gerçeklerinizi, yaklaşık olarak doğru hissetmediğiniz herhangi bir kişiye başka şekilde vermemenizdir. Bu şekilde, iletişimin çevrimdışı birkaç gün veya belki hafta önce yapılan gerçekleştirmek gerçekleştirmek gerekir.

Çevrimiçi sohbette kullanabilirsinizda konuşabileceğiniz pek çok şey vardır. İhtiyacınız olan birini tanımaya çalışmanız gerekiyorsa, kullandığınız ve aynı fikirde olmalarını sağlamak için. Bunu denemek için birinci sınıf bir yol benim ilişki kurma adıyla. Temelde sadece ikinizin neye ilgi duyduğunu araştırırsınız ve sonra bunu tartışırsınız. Açıkçası herhangi bir cinsel işaretçi yapmaktan veya diğer rahatsız edici olan şakalar yapmaktan kaçınacaksınız. Bu arkadaşlarınızla birlikte iyi olsa da, bu yeni karakteri öğrenmenin temizliği için kilometrelerce temiz bir yol.

İnsanların zamanına saygı duy. Gelmez. İnsanların sınırlı bir zamanı vardır ve onlar için çok değerlidir. Yeni arkadaşınızla konuştuğunuzda onlarla konuşmanız gereken şeyler var. "Ne var?" İle ilgili bir tebliğ hakkında hiçbir şey daha sıkıcı olamaz. ve karşı taraf "hiçbir şey, neyin var?" Onları gördüğünüzün yanıtı düşünmek biraz daha zorlayıcıdır. Buna göre iletişimde birini ikna etmek denir ve sizin algılamanıza göre büyük bir ayrım yapar.