Online Arkadaşlık ve Sohbet Odalarının Farklı Kullanım Amaçları

13 March 2020

ABD Nüfus Sayımına göre, New Yorkluların% 50'si ve Washington DC nüfusunun% 70'i bekarlardır. ABD'deki bekarlar 100 milyona yakın. Yine de mahkeme için yeterli başvuru sahibi bulamıyorsunuz! Belki daha iyi bir ağa ihtiyacınız vardır. Bir seçenek, on-line ilişki sohbet odalarına sahip bir web sitesine göz atmaktır.

Çok önemli bir nedenden ötürü internet sitelerine sohbet odaları internet sitelerine yerleştirilmiştir. Rakamların önerdiği gibi, bir web sitesinde karşılaşabileceğiniz yüzlerce veya yığın potansiyel tarih vardır. Birçoğu sizi bir araya getirmek ve ek olarak bir şeyler almakla ilgilenebilir. Ancak nadiren yaklaşık her farklı bildiğiniz bir şey olduğunu düşünürsek, çevrimiçi dünyadan gerçek yaşam tarzları ilişkisine geçip geçmeyeceğinize nasıl karar verirsiniz?

Çoğu zaman, yanlış bireyle tanışmak bırakma sonucudur. Online randevu sohbet odaları bu bir çıkış yolu sağlar. Bir profilin bir seçimi dayandıracak çok az gerçekleri olduğundan ve bir toplantı zaman ve çaba gerektirdiğinden, talipin gerçekten yavaş harcamaya değer olup olmadığını belirlemek için çevrimiçi tanışma sohbet odalarını kullanabilirsiniz. Peki biri tam olarak ne arar? İşte size yardımcı olacak küçük bir liste.

Online Arkadaş Sohbet Odaları Ne Arar?

Özgüven: Güven, derler ki, mahkeme arenasında en yaygın olan özelliktir. Kendine güvensiz insanlar sıklıkla muhtaç ve yapışkan olarak görülür. Yoğun vakalarda duygusal bir şut olabilir ve yaşamınız için istikrarsızlık sağlayabilir. Kendine olan inanç taraması kısmen insan beyni ile bağlantılıdır. Başkaları toplanırken, insanlar öz inanç ipuçlarını seçerler. Ancak, açık bir şekilde, kur yapma öncesi tarama tarzınıza göre aramak, doğru insanlarla tanıştığınızdan emin olacaktır.

Ancak, öz inanç ve aşırı güven arasında bir fark olduğunu unutmayın. Kendine güvenen insanlar güvensizdir ve iç kusurlarını maskelemek için sahte bir güven gösterisi oluştururlar. Onlardan kaçının.

Bireysel Disiplin: Bir ilişki gereken seyri izlemeli ve bir seviye zinciri üzerinden atlamalıdır. Önce sıradan bir hobi sergiliyorsun, her farklı organizasyonda eğlen, sonra romantik bir randevuya başlıyorsun. On-line partner sohbet odalarında sizi woo yapmaya çalışan herhangi bir talip bunu yakalaması gerekir. Birinin aralıkları atladığını ve silahı çok erken atladığını görürseniz, dikkat edin! Başlangıçta gurur duyabilir, ancak daha sonra sıkıcı hale gelir. Sizin talipiniz de eşit şekilde deneyimlediğinizi anlayana kadar duygularını doğrudan koruyacak kadar kendi kendine disiplinli olmalıdır. Bu, acele etmedikleri ve aşık olma kavramına aşık olmak yerine kesinlikle bir arkadaş arıyor oldukları anlamına gelir!

Keyifli Şirket: Suçlularınızı aptalca veya coşku içinde bulursanız, onlardan uzak durun! Onlar parlak insanlar olabilir, ancak kimyanın her farklı şeyi çekici kılmak olduğunu hesaba katmanız gerekir. Eğer yüzünde bir gülümseme taşıyamazlarsa, senin hoş arzun değildir. Şaşırtıcı bir mizahi olan insanları arayın, ama aşırı vurgulamayın. Bir kurucu ortak arıyorsunuz ve şimdi bir standup çizgi roman değil! Onların mizahi olduğunu online ilişki sohbet odalarında ölçebilirsiniz.