Yeni Kişileri Tanımanın Aracı Arkadaslik Siteleri

13 March 2020

Bu noktada, farklı insanlarla, hatta dünyanın diğer tarafındaki insanlarla iletişim kurmanın çeşitli yolları vardır. Neslin ilerlemesi ile insanların hayal ettiklerinden daha büyük şeyler yapmalarına izin vermek için yollar sola ve uygun bir şekilde açıldı. Son on yılda, World Wide Web, varlığımızı hepimiz için kolaylaştırmak ve ekstra insanlar için sonsuz fırsatlar açmak için en devrimci yaklaşımlardan biri haline geldi. İnternet, yeni insanları tatmin etmek, yeni arkadaşlar edinmek ve eskilere uygun şekilde bağlanmak için birinci sınıf bir alandır. Bu nedenle, tonlarca iletişim ve etkileşimde bulunmak için özel olarak yerleştirilmiş birçok web sitesini görüyoruz. Temas halinde korunmanın bir yolu internette sohbet yoluyla gerçekleştirilir. Özellikle internette gezinen insanların bu tür arzularını karşılamak için çeşitli paketler yapıldı. Hatta net nüfus ne arıyor için özelleştirilmiş olan web siteleri bile vardır.


Bunun bir örneği Omegle. Bu, insanlarla ve yabancılarla on-line konuşmaya ev sahipliği yapan bir web sitesidir. Web sitesi rastgele seçer ve sizi bire bir iletişim kurabileceğiniz bir yabancıyla eşleştirir. Bu web sayfası, Omegagle kelimesini Omega için bir değişiklik kelimesi olarak kullanan Brattleboro, Vermont şehrinden 18 aylık bir vintage aracılığıyla oluşturuldu. Burada tam bir sıradışı birebir sohbet edebilir ve gerçekleri yaklaşık olarak kendiniz sunmaya karar vermedikçe her biri için isimsiz olmaya devam edersiniz. Buna ek olarak, internet sitesinde, konuştuğunuz yabancıya görünümünüzü rahatça göstermemeniz durumunda da engellenebilen görüntülü sohbet seçeneği vardır. Bu web sitesi çevrimiçi ayrıca tartışmalara maruz kalmış olsa da, gençlerin yasal ve ekstra sorumlu yaşlara kadar çevrimiçi web sitesinden uzak yaşaması tavsiye edilir.


Omegle gibi, tamamen Rusya'da bulunan ve eşit temel fikri kullanan başka bir internet sitesi de var. Bu internet sitesi, Andrey Ternovskiy adında Moskova, Rusya'dan bir genç yaş, on yedi yaşında aşırı üniversite öğrencisi tarafından yaratıldı. Web sitesi, video konferansı, kullanıcıların başka biriyle sohbet etmekistediklerinde aşağıdaki düğmeyi rutin olarak tıklayabilecekleri rastgele yabancıları eşleştirmenin bir yolu olarak kullanır. Web sitesinde karşılaşılabilecek insanların çoğu Amerika ve Avrupa'dan. Kolay bir yatırımla yazar Andrey Ternovskiy, bu internet sitesini konut ve yer içindeki yatak odasından, reklam köprüleri ile çevrimiçi web sitelerine kazandırıyor.


geveze bizimmekan trsohbet mynet sohbet